Ochrona mienia

 

Ochronę fizyczną osób i mienia prowadzimy w systemie całodobowym lub innym odpowiednim dla danego obiektu  i dostosowaną do wymagań i oczekiwań Zleceniodawcy.

 

 

Zabezpieczamy mienie przed kradzieżą i przeciwdziałamy wszelkim działaniom o charakterze przestępczym.

Nasi pracownicy wyposażeni są w środki przymusu bezpośredniego zgodnie z wymogami ustawy o ochronie osób i środki łączności. 

Pracownicy ochrony fizycznej są umundurowani lub ubrani w inną odzież służbową w zależności od potrzeb, specyfiki danego obiektu i zgodnie z życzeniami i wymaganiami Zleceniodawcy.


 

Oferujemy:

  • Ochronę w systemie całodobowym
  • Szeroki zakres działań
  • Doskonale wyszkolony i wykwalifikowany personel
  • Wysokiej klasy wyposażenie

 

Na każdym obiekcie ochranianym przez naszą firmę ochroniarską opracowujemy zadania i obowiązki pracowników ochrony. Sporządzamy procedury postępowania w przypadku wystąpienia zagrożenia terrorystycznego, napadu, włamania, pożaru itp. W celu stałego podnoszenia poziomu prowadzonych przez nas działań ochronnych wdrożyliśmy do naszej codziennej pracy system kontroli wewnętrznej naszych pracowników. Inspektorzy działu kontroli wywodzą się z wyselekcjonowanej kadry naszych pracowników. Pracownicy kontroli wewnętrznej mają za zadanie nie tylko formalną kontrolę pracowników, ale również bieżące ich szkolenie na chronionym obiekcie.

 

 

 

ochrona mienia

Nata Service Sp. z o.o.